یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
اینجا هستیدSkip Navigation Links > صفحه نخست > درباره ما

شركت پردازش موتور از سال 1383 با هدف طراحي ،توليد  و واردات انواع عيب ياب هاي صنعتي (دياگ) و تجهيزات تعمير گاهي تاسيس گرديد.
اين شركت به لطف تلاشهاي بي دريغ كادر مهندسي ،خدماتي و بازرگاني مجرب توانسته است طي مدت كوتاهي در اين عرصه مطرح گردد و با توجه به طراحي دياگهايي با ويژگي هايي چون: نصب و راه اندازي سريع و آسان ،چند زبانه بودن ،سبك و كوچك بودن ، سريع بودن در اجراي برنامه هاي عيب يابي خودرو هاي داخلي و وارداتي و ...  مفتخر گرديده است كه نه تنها تعداد زيادي از صنعت كاران و تعميركاران خودرو به استفاده از اين دياگ ها روي آورده اند بلكه با توجه به سهولت ياد گيري و همچنين آموزشهاي عملي و تخصصي رايگان توسط شركت و گارانتي مادام العمر و خدمات 24 ساعته اين دستگاهها و شرايط خريد عالي ،بسياري از كار آموزان و هنرجويان  و دانشجويان فني و حرفه اي نيز توانستند پا به اين عرصه گذارند و شاهد ترقي روز افزون  خود باشند.
اين شركت مفتخر به توليد اولين دياگ تمام لمسي با صفحه هفت اينچ ،بدون نياز به كامپيوتر و برق مي باشد. قابليت ارتقا به صورت تلفني منتج به رضايت مشتريان و فروش بالاي اين دستگاه شده است .
انواع دياگ هاي توليدي اين شركت به واسطه كيفيت و كارايي برتر، مورد تائيد سايپا ،امداد خودرو ايران خودرو و ... مي باشد.                  
سابقه مشاوره ،نصب و راه اندازي تجهيزات  تعداد زيادي از نمايندگي هاي مجاز ايران خودرو و سايپا در كارنامه پردازش موتور مشهود بوده و قيمت مناسب و ارائه خدمات بومي با همياري  نمايندگان اين شركت در سراسر ايران مسيري مطمئن براي مشتريان فراهم نموده است.
تنوع بالادر تجهيزات تعميرگاهي شامل انواع لاستيك در آور ،بالانس ،جك هاي دو ستون و چهار ستون و قيچي ،جك هاي شاسي كشي ،شستشوي انژكتور ،نيتروژن ساز ،نقطه جوش و ...در راستاي انتخاب كار آمد و تخصصي مشتريان فراهم آمده است و تيم مشاوره و فروش اين شركت جهت انتخاب اصلح به طور تمام وقت در خدمات تعمير كاران مي باشد.
با عنايت به توجيه اقتصادي مناسب كارواش ، مخصوصا پس از افزايش بهاي برق و آب و با توجه به آسيب هاي زيست محيطي در لايه هاي زمين در كارواشهاي سنتي اين شركت بستر مناسبي در ترويج فرهنگ استفاده از كارواشهاي اتوماتيك (تونلي و دروازه اي )فراهم آورد،اميد است با همياري كارواش داران محترم بتوانيم استفاده بهينه اي از انرژي نماييم و از فرسودگي لايه هاي زمين جلوگيري كنيم و همچنين توجيه اقتصادي بالا و اشتغال زايي مناسب را به ارمغان آوريم .